kosaaaak

Neustálé padání Firefoxu 6.0

Mám problém,
v bytě se mi vyhodily pojistky, počítač se vypnul a od té doby nemůžu spustit Firefox. Vždycky to vyhodí tu hlášku o pádu, dokonce jsem nechal i odeslat hlášení o pádu na Mozillu. Zkoušel jsem se dostat do nouzového režimu, to fungovalo jednou, pak jsem spustil stránku ze záložky a znova to spadůp. Teď už i když zmáčknu shift, tak se nic neděje a pořád mi to padá, aniž bych měl možnost spustit nouzák. Firefox 5.0 mi tohle nedělal. Dával jsem chkdsk, nic zkoušel jsem různé opravy a nic. Jako poslední možnost před reinstalací beru v úvahu obnovení systému, ale zatím chci zkusit co se dá.

Tady ještě výpis z hlášení:
AvailableVirtu­alMemory: 2052857856
BuildID: 20110811165603
CrashTime: 1314141250
EMCheckCompati­bility: true
FramePoisonBase: 00000000f0de0000
FramePoisonSize: 65536
InstallTime: 1313863020
ProductName: Firefox
ReleaseChannel: release
SecondsSinceLas­tCrash: 8
StartupTime: 1314141249
SystemMemoryU­sePercentage: 39
Theme: classic/1.0
Throttleable: 1
TotalVirtualMemory: 2147352576
URL:
Vendor: Mozilla
Version: 6.0

Takže babo raď…

Odpovědi
tyrox

Ještě než reinstaluješ PC,tak si vzpomeň,že existují i jiné a lepší prohlížeče nez Firefox tedy aspoň jeden.Kvůli mozille si PC nereinstaluj ,raději si stáhni Chrome