zett

Neustále mi vypadává internet vždy na hodinu a půl, a to v jeden den v týdnu, vždy ve středu. Nevíte, co s tím?

--

Neustále mi vypadává v jeden den v týdnu, vždy ve středu internet a vždy na hodinu a půl.řijde mi hodně zvláštní že vždy touhle dobou a vždy tento den. Nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
Justin1

Zkus se zeptat svého poskytovatele internetu, jestli o tom něco ví. Teoreticky by něco takového mohlo nastávat i tak, že by Tvůj router byl napojený na spínací hodiny, které měly původně vypínat něco jiného, ale to by až tak těžko odhalitelné nebylo.

Opodélník

Napište svému ISP. Asi v tu dobu provádí periodickou údržbu.