neustale me boli bricho zaludek strida se u me normalni stolice s prujmem

neustale me boli bricho zaludek mam nekdy normalni stolici nekdy prujem

Nejlepší odpověď
kenyrts

skor bych to viděl coby laik na :
Syndrom dráždivého tračníku,(viz link)

Zdroj: http://hypochon­dr.ic.cz/arti­cles.php?lng=cz&­pg=5&id=2

Další odpovědi
Lencis

měla jsem obdobné problémy a jednalo se o zánět ve střevě, který může mimo jiné způsobit stres… tím neříkám, že máte stejný problém… bolest břicha a občasný průjem může být příznakem více nemocí či opravdu jen banálních problémů… každopádně bych opravdu situaci nepodceňovala a zašla k lékaři.

LuciJe

Doporučuji zastavit se u lékaře, ač Váš problém může být banální, případně psychického původu, je také možné, že máte nějaký pěkný bacil typu salmonélóza či campylobacter.

Petrysovna

Může to být i podrážděný žlučník.Hůře se tráví tuky-proto může být průjem.6lučovod ústí do dvanáctníku,proto může i bolet v oblasti žaludku.