quentos

Neúspěšně hledám ke stažení písně od Sary Evans. Budete někdo úspěšnější než já?

Zejména z alba: Sara Evans – „Three Chords and the Truth“, písně „Unopened“, „If You Ever Want My Lovin' " a "The Day the River Raged“. Zkušení hledači, poradíte? Dík
Doplňuji:
Barnajka: dík ;{)> jj, na YouTube něco je, to jsem si nechával jako poslední záchranu :{)>

Nejlepší odpověď
barnajka

Našla jsem od Sary 3 alba, ale zrovna to tvoje tam bohužel není :( http://musicmp3­.spb.ru/artis­t/sara_evans.html

A zkoušels už hledat na YouTube a případně si to stáhnout v mp3 odtamtud? Jinak fakt nevím… Sice hledám dál, ale moc růžově to nevidím – jak totiž něco nemají Rusáci, pak to nemá snad už nikdo :D

Další odpovědi
Babe

A zkoušel ste hledat torrenty? Mně google nějaké ve výsledcích ukazuje, ale nevím, jestli budou funkční.

Rufus

Zkus tohle, je tam toho dost, audio i video, přes u-torrent

http://torren­tz.eu/search?f=Sa­ra+Evans+

Na první tři orámované odkazy neklikej, to jsou placené sloty, vyber si níže a nabídne to to torenty, jeden si vyber, ulož si ho třeba na plochu a otevři ho orogramu u torent nebo Bit torent, zadáš ano a už to pojede

quentos

nezkoušel, ale ty by asi byly nanic :{)> jdou těžko předělat do cda/mp3