zjentek

Neurazíte se, když pokládám své otázky s dětskou hravostí?

no však víte,vy ukřivdění,co mi píšete do schránky..

Nejlepší odpověď
Drap

Ba naopak, to je tvoje plus

Další odpovědi
anonym

Za mne mohu říci ne, chodí jsem i děti. I dospělí mají hravé, naivní otázky.

briketka10

ne :O)

annas

Musím říct, že některé vaše otázky mě zaujaly, proto jsem reagovala. Díky za ně. 🙂

Sůwa

Klidně si piš co chceš, odpoví kdo bude mít co k tomu napsat. Nejspíš ti to ale občas někdo smaže… 🙂

  • iv-II. má určitě pravdu jako vždy 🙂

anonym

.. a kdo vam tam co pise ? typla bych si dva uzivatele ..
ocko a Dr. ( mam pravdu ) :) ?
– musite to brat s nadhledem .. :) -iv-

david22

Ještě bych tipnul Damianu. Ráda rýpe do lidí .-)

Damiana

Člověče, ty ale musíš mít (ze mě?) mindrák! Nebo mě miluješ? Btw – Bylo to dostatečně rýpavé? 😁

david22

Já hlavně doplácím na ten tvůj :( Btw – proč máš uzavřený profil?

Damiana

Když na něco doplácíš, tak je chyba na tvé straně, to bys měl vědět:-)))
Proč mám profil uzavřený je snad jasné. Btw – poskoč si, když tak…:-D

david22

Tvé výmluvy na mě neplatí :) To, že se nechceš za své hulvácké chování omluvit, svědčí něco o tvojí povaze.
A to, že máš uzavřený profil bude proto, že zřejmě nemáš čisté svědomí. Pokud máš odvahu si věci vyříkat, otevři jej!

Jak říkám: Damiana – Dr.Axl v sukni.

Damiana

Člověče, s tebou to fakt slušně a rozumně nejde. Tvé blábolení je liché jako vždy. Je mi líto. Nemíním s tebou dál diskutovat. Ztráta času:-(

david22

Neodbíhej o tématu a reaguj na příspěvek.
Je vidět, že fakt nemáš cisté svědomí.
Holt, když je někdo bezcharakterní.....

Damiana

Sůwa, -iv-, Briketka10, Annas: Díky holky:-)

david22

Jak díky holky? Ony hlavně neznají tvou rýpavou povahu. Tím to bude.

Sůwa

Tak to buď nečteš pozorně, nebo jsi trochu paranoidní 🙂

anonym

dav., to neee !
mozna nekdy .. nekde .. , ale nevim ..
to ja ulitavam castejc.. :)

annas

Ztotožňuji se se slovy Sůwy a iv. 🙂

david22

Milá annas, tentokrát ti musím oponovat. Věř mi, že Damiana se ne vždy chová slušně.
Je to tak :)

david22

A to, že zde Damiana není schopna dále reagovat je jen důkaz, že nemá čisté svědomí.

Normální člověk by se omluvil a snažil se dát věci do pořádku.

anonym

.. jako ze ja ulitavam castejc, jo ?? :o)
an., to ja se ztotoznuji jenom se Suwou. pise :

  • iv-II. má určitě pravdu jako vždy 🙂

… :p

annas

iv, vrývám si do paměti: =))

david22

no… právě, že někdy… a někde…

david22

A proč bych měl být paranoidní? 🙂 Paranoidní je ona. Ať nerýpe a nikdo ji za to nebude kritizovat.

briketka10

za Damianku dám ruku do ohně museli jste si
asi něco mezi sebou Davide udělat, protože
ona je moc hodná a do lidí tady nerýpe !!

david22

no, aby ses nedivila