Neumíte někdo vykládat karty nebo neznáte někoho, kdo by zdarma vyložil na jednu otázku? Děkuji.

Nejlepší odpověď
chudst

Hodte si korunou, vysledek bude stejny. [Omlouvam se, vim, ze je to trosku mimo tema, ale proboha: neverte na takove kravoviny.]

Další odpovědi
barnajka

Zdarma by měla být astrologická poradna na webu ProŽeny.cz.
Ono tam sice píšou cosi o 70Kč/min, ale dotazy jde položit i prostřednictvím online formuláře a pokud dobře chápu, to by se platit nemělo. Jen je zřejmě potřeba být registrovaný na Seznamu (mít u nich e-mail), protože Seznam tento web provozuje a vkládat dotazy jde až po přihlášení. Ale neručím za nic, nezkoušela jsem :)

http://www.pro­zeny.cz/porad­ny/astrologie-a-vyklad-z-karet

eLx

Týká se to financí, vztahů nebo zdraví? :)
Přesně jak píše chudst…