Avatar uživatele
anonym

neumím žárlit a mojí holku to štve že nedokážu ani trochu zažárlit.

můj problém je v tom že vůbec nedokážu přiznat žárlivost. mám holku která strašně chce abych trochu žárlil, ale já žárlím uvnitř sebe a nedokážu to vytáhnout na povrch. jednou jsem to totiž vytáhl a pak jsem extrémě seřval toho kluka.a vůbec nevím jak začít žárlit tak přiměřeně aby jí to bylo lichotný a abych to taky nějak až moc nepřehnal. Prosím mohl by mi někdo poradit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4849 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Mozna byste trosku zarlit zacit mel,uz jen proto,ze pokud to budete dusit v sobe,tak se to nevyslovene nahromadi a pak muze zacit opravdu tanec,v tom smyslu,ze nahromadene emoce bouchnou jak pretopeny kotel a muze dojit k maleru,kdyz se cloveku zatmi pred ocima.Ale nemusi se hned hned kricet,podle mne tkvi problem spis v te divce,ktera si mysli,ze nedostatek zarlivosti je projevem toho,ze o ni dostatecne nestojite.Pokud dela vse pro to,abyste zarlit zacal,tak to taky neni fer.Zkuste si s ni promluvit a rict ji jak na tom s touto emoci jste,ono je totiz vic jedincu,kteri nedavaji najevo sve pocity.

Zdroj: zivot

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mousinek

To si chlap že jí neumíš říct že žárlíš na ostatní. Aspon žárli jak umíš ale nepřetvařuj se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Zajímalo by mne, jestli žárlí ona. Každopádně zcela souhlaím s ICE-T. Bylo by dobré si o tom popovídat a v žádném případě nepolitikařit…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek