djuk

neumim plavat, kdyz plavu , neumim dyhat

Doplňuji:
Neumim plavat, jakto zaridit?

Nejlepší odpověď
bolak

Musíš se jendřív vynořit. Kole tě naučí…

A propos, když neumíš plavat, jak můžeš neumět dýchat když plaveš?

Další odpovědi
anonym

Když neumíš plavat, tak chceš zařizovat přesně co?
Jestli se chceš naučit plavat, tak by Ti to asi pomohlo i s dýcháním. To je výborná metoda i na posilování zdraví (i svalstva a taky je to prima na štíhlou linii). Navrhovala bych najít plavecký bazén, na něm plavčíka a zjistit, zda se na tomto bazénu pořádají kurzy plavání. Potom se přihlas a pilně trénuj.
Mám za to, že plně kompetentní v této oblasti je Michal Kole, ten bude znát naprosto fundovanou odpověď.

Michal Kole

kup si šmorchl, maximálně 30 cm dlouhý a minimálně 2 cm tlustý

M.

Sama si v duchu počítat doby a říkat si „Nádech – výdech – nádech – výdech.“ Můžeš to zkoušet i sama jen tak, třeba v pokoji nebo ve vaně, umyvadle. :D

honza19hk

a plavat ke dnu umíš ??