lucinka2001

Neublíži masturbace?

Ahoj, je 14 a masturbuji uz docela dluho, asi 4 roky. Muze to mit nejaky vliv na me a na moje telo? A hlavne na zdraví? Vyvinu se i tak dobře? Jsem HOLKA.

Nejlepší odpověď
bolak

Když masturbuje žena, je to beze ztrát, když muž, zemřou miliony…

Další odpovědi
Mc Merkurion

kdyby jo,víš kolik by bylo na světě invalidů…

štamgast

Masturbace je vesměs očista těla.

anonym

Můžeš mít různé oděrky atd, aby sis ublížila, tak bys musela být asi hodně (ne)šikovná. Podle mnoha odborníků je masturbace prospěšná, podle křesťanů a dalších za to skončíš v pekle, protože to je hřích :D

tldr: neublíží.

Mapel

Je to běžná věc. Žádné škodlivé účinky se neprokázaly.

zjentek

tak o těžko, nezdá se mi, že by mně porád někdo ubližoval ,,maximálně se ti časem trocha zasteskne po něčem jiném a tím nemyslím burger nebo svíčkovou ;q

gecco

Možná se vyvineš o to lépe…
A hlavně budeš zdravá…
😉