jan.kadraba

Netušíte někdo jak se odhlásit ze zasílání spamů z www.centralni­registrdluzni­ku.cz?

Kdysi jsem se tam neprozřetelně zaregistroval. Účet jsem zrušil,ale neustále mě obtěžují nesmyslnými maily. Štvou mě. Má smysl se obracet na Úřad pro ochranu osobních údajů?
Doplňuji:
Samozřejmě lze zařadit do filtru a označit mail jako spam, šlo mi spíš o princip – zruším účet a přesto otravují a hrají si na důvěryhodnou společnost…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já bych se na Úřad pro ochranu osobních údajů obrátila, před tím bych je ale písemně (dopisem doporučenou poštou) vyzvala k tomu, aby mé veškeré údaje skartovali a to neprodleně a pokud je předali třetím osobám, aby zajistili i skartaci u nich.

Dáš si je do filtru, ale oni ty údaje určitě prodávají dalším, tak ti stejně budou chodit spamy. ☹

Je to boj s větrnými mlýny, ale pokud nebudeme proti tomu bojovat, tak se to nikdy nezlepší. Pořád bude někdo s našimi údaji neoprávněně manipulovat. Daně platíme, tak ať se úřady starají.

Další odpovědi
Zbynas

Stačí přidat do filtrů (v nastavení mailu) adresu mailu, ze kterého to chodí.

anonym

Jak pise Zbynas, jeste jim muzes napsat, ze pokud neprestanou zasilat nevyzadanou postu, obratis se na UOOU. Takove varovani. Taky muze byt server v zahranici a tam muzou byt jine zakony.