bolak

Netušíte někdo co tam říká Nárožný na konci?

V tomhle klipu? > http://www.you­tube.com/watch?v=8EP­kuHgC2Fo&featu­re=youtu.be Rozumím jen „Hlavně…“ a dál ani slovo, přes tu masku.

Nejlepší odpověď
annas

Vzhledem k tomu, že mezi oběma má láska příchuť marihuany, jíž podlehla Libuška, domnívám se, že slova Nárožného zněla takto:

Hlavně tu (to), Libuško, vykuř!

Aby tato láska stále pokračovala a Libuška „neprocitla“.
.
Doplňuji:

Poslouchám opakovaně, opravdu špatně rozumět. Může to být i nekuř, ale začátek mně zní jako vy…

Další odpovědi
Funna

Hlavně tu Libuško nekuř