zjentek

Netušíte, jak pan miliardář mínil svůj výrok?

Protože já jsem ho nepochopil. Nebo možná pochopil, ale nepochopil, jestli jde o jakési konstatování faktu, cílenou ironii anebo ještě cosi jinýho:

„Pomyšlení, že 27 722 žen se seriózním úmyslem a s odvahou věnovalo svůj drahocenný čas, aby se přihlásily, ve mně vyvolává mimořádnou lítost,”>>> https://www.no­vinky.cz/muzi/cla­nek/z-cesty-na-mesic-nic-nebude-miliardar-svoji-nabidku-stahl-a-zklamal-tisice-zen-40311935?dop_­ab_variant=292301&dop­_source_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&seq_no=15&sou­rce=hp&utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Odpovědi
Kepler

Český překlad: Prostě jsem to pos…, nechtěl jsem ty baby namíchnout a zklamat.

marci1

Prostě se ženám omlouvá. Je mu líto, že je nakonec zklamal, hlavně proto, že ženy to braly seriózně. U Japonců je zdvořilost na 1. místě. 🙂

zjentek

Keplere a zklamat jak? Zklamat třeba tím, že nevezme určitou část japonských zlatokopek do vesmíru? Furt výrok nechápu, ani tebou přeložený do češtiny. Jestli umím česky (což je dost pravděpodobný, že ne), tak u mladého pana vyvolává MIMOŘÁDNOU LÍTOST, že se ty ženy PŘIHLÁSILY.

Kepler

Japonci jsou proslulí svou zdvořilostí (i když si možná v duchu myslel něco jiného). Prostě baby na něco nalákal a pak se na ně vyprdl. Neuměl to říci jinak.

zjentek

Marci, čili 27 722 potenci­álních kosmonautek chtělo seriózně do vesmíru, to chápu. D;

Kurnik, co to je dnes s těma dvojkama? Datum, Keltův počet bodů za měsíc, ty kosmonautky… všude samý dvojky. (;

cochee

To jako že všechny kosmonautky mají dvojky? Snad neeee…