Avatar uživatele
KELY18

netiskne cerna cartridge

Dobry den mam problem s tiskarnou nechce tisknout ve Wordu cerne a stranky z internetu tiskne velice slabe. Cartrige byla koupena uplne nova a problem nastal az pri doplneni barvy. Dekuji za pomoc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4443 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

Je těžké jednoduše odpovědět,protože důvodů může být více. Hlavně netuším jaký typ tiskárny máte, jaká cartrige atd... odpověď bude tedy obecná. Ale je pravděpodobné že odpověď naleznete.

- Pokud se tiskárna delší dobu nepoužívala je možné že v "triskách" zaschla stará barva. U některých tiskáren lze vyčistit, ale u většiny je to otázka servisu :-(
- Vnastavení jste si sama nebo program sám nastavil ekonomický tisk, který může být slabý. Stačí přenastavit ve vlastnostech tisku.
-některé tiskárny vyžadují ke kvalitnímu tisku všechny cartrige (všechny barvy, alespoň v min.množství)
- Nejpravděpodobnšjší však je, že jste koupila vadnou cartrige. U neoriginálů se to stává dost často, u originálů bohužel někdy taky. Pokud jste nevyhodila doklad neměl by být problém ji vyměnit. Prodejci moc dobře vědí, že se to stává. Cartrige zváží aby zjistili jestli není prázdná a po té vám dají novou. V horším případě ji pošlou k reklamaci a budete muset chvíli počkat, ale i v tomto případě se v 99% dočkáte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dandi

Může být zaschlá tisková hlava. Zkus vyčistit trysky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

možná je vadná eventuelně v ní je málo barvy

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet