nikolaa

Neteče teplá voda

Doma máme problém s teplou vodou .. tak jednou do týdne neteče teplá..Všimla jsem si že je to většinou když je vypnuté topení.ohřívá to průtokově.je možné že je špatné čidlo na snímání vody?

Odpovědi
mosoj

Když to neteče jeden den v týdnu a v ostatní ano tak to čidlem nebude. Jinak je to je otázka jako fík. Pochybuji že někdo ze zdejších uživytelů byl u vás doma. Takže příště lépe popsat. Pokud se jedná o dálkovou dodávku, může se jednat o určitou formu šetření nebo údržby.

nikolaa

:DD já taky nechci aby mi to nějaký uživatel opravil tím že mě tady bude navádět..Mám samozřejmě objednánou opravu..Akorát jsme měli doma rozpor zda to může být čidlo nebo ne:)

mosoj

Jenom stále není zřejmé jak tu vodu ohříváte, a čím.