♥♥♥

Netbook s windows 7? Jaký koupit? PROSÍM RYCHLOU RADU:-)

Jaký si mám koupit netbook, do 15-ti tisíc? 🙂 Radši bych windows 7, ale pokud by byl dobrý s windowsem 8.. taky bych brala:) prosím pište rady, tipy,. děkuji:)
Doplňuji:
já se vás tu pouze ptám, třeba jaký máte vy, nebo jaký doporučujete, já se v těch počítačích příliš nevyznám …

Nejlepší odpověď
www

‚RYCHLÁ RADA‘ bez znalosti dalších a konkrétních požadavků může být ta nejhorší.
Neumím poradit, poněvadž právě ty požadavky neznám, kup si tedy co chceš.
Na hry, make-up, mazlíčka máš přece také nějaké požadavky, teď ale ne. Asi tím, že to platit nebudeš 😉
Doplňuji:
PC mám vybavený tak jak potřebuji, ty však potřebuješ jen počítač a dál to neřešíš, chceš ‚něco‘ s dobrými zkušenostmi jiných, což je nemožné.
Jen na okraj tedy, zcela všeobecně, dle mého názoru:
Win7 jsou již vyzkoušené a ověřené na spoustu věcí, Win8 je stále ve vývoji, byť má navíc například možnost ovládání dotykem (k tomu ale musí být příslušný monitor) ap.
Neřeš to.

Další odpovědi
Bedy

Už tím, že jste nám napsala, že chcete netbook, tak usuzuji, že to chcete něco na nějaké kancelářské práce či do školy na psaní či jiné nenáročné úkoly. Dále usuzuji, že chcete něco, co má dobrou výdrž baterie – netbooky se obecně považují za počítače s dobrou výdrží baterky. Nu a usuzuji, že chcete něco malého, přenosného, lehkého.

Zařízení s Windows 7 se již tolik neprodává, dnes je to o Windows 8 či Windows RT (takové očesané Windows 8).

Pokud striktně trváte na Windows 7, tak jsem našel tento pěkný malý notebook: http://www.al­za.cz/lenovo-thinkpad-edge-e130-3358-axg-midnight-black-d450851.htm Má pěknou výdrž baterie, no více se dočtete v odkazu.

Pokud by Vám nevadil Windows RT, tak doporučím tento krásný mini notebook s dotykovým displejem a železnou výdrží baterie – http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-yoga-11-silver-d459348.htm

A něco s Windows 8? Mohu doporučit tento notebook, opět s dotykovým displejem – http://www.al­za.cz/lenovo-miix-10-silver-pouzdro-d463060.htm
Pokud chcete notebook s Windows 8 s běžným nedotykovým displejem, mohu doporučit http://www.al­za.cz/lenovo-thinkpad-edge-e130-black-3358-89g-d390720.htm