Adeline

Netbook Packard bell DOT-S 233Cz

chtěla bych se zeptat, zda mi na netbooku Packard bell DOT-S 233cz poběží the sims 2. Pokud ano, kolik datadisků by mi byl můj miláček ještě schopný zvládnout. Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi
bolak

Pokud budeš mít na notebuku funkční dvdromku tak určitě.

Minimální požadavky – Windows
Operační systém: Windows Vista/XP/2000/ME/98 SE/98
Mechanika: CD nebo DVD 8×
Procesor: 800 MHz
Operační paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 32 MB, kompatibilní s DirectX 9.0 a T&L
HDD: 3,5 GB volného místa
Zvuková karta: Kompatibilní s DirectX 9.0

http://www.al­za.cz/packard-bell-dot-s-233cz-d181536.htm

Tady aspoň vidíte, proč usiluju o to aby měl každý možnost nahrát si na odpovědích svůj vlastní avatar, protože co kdyby Adeline nebyla na facebooku?!

Adeline

Dvd romku nemám. Ale ve stolním PC mám the sims 2. iso .. Operační systém mám Win7 Ale Starter ..operační pamět 2Gb a grafickou kartu netuším. Jsem skoro v tomhle skoro začátečník.. :)

bolak

grafiku máš integrovanou – Accelerator 3150 a ta by měla mít 256 mega, takže by neměl bejt problém

Já nevidím důvod, proč by to nemělo chodit :)

chodit, běžet, skákat, prostě cokoliv… a to ten notebuk budeš teprve kupovat nebo jak? rozhoduješ se s výběrem na základě hry sims2? to je požadavek kterej moc výrobců notbuků v preferencích neudává ;)