Naty777

Nestrašidelnější hra?

Ahoj neznáte náhodou nějakou Nestrašidelnější hru? Ale jen na PC :D

Předem dekuji za odpovědi
Doplňuji:
Pardon za chybu *nejstrašidelnější hra :D

Nejlepší odpověď
iceT

Fear
Dead Space

Další odpovědi
Led_

Nejstrašidelnější hra

  • tú hrávam na PC len raz do roka. Je to „vyplňovanie daňového priznania z príjmu“? To je tak desivé a horor, to napätie… a keď po podaní, vám zazvonia z DU, máte tan chybu…

na roztrasenú otázku: ??
odpoveď " príďte si to opraviť, pomýlili ste sa… (krátka pauza, v duchu vidím úškrn daňováčky) o 10 centov".
No, ak toto nie je najdesivejšie…

Nerevarin

Hodně strašidelný mi přišel Doom 3. Asi nemusím představovat o co jde, jen řeknu že za určitých podmínek (temnější místnost, sluchátka na uších, sám doma) je to pěkná lekačka. Hra byla na svou dobu pěkně vyvedena a využívala různých stínů a nasvícení. Když vaše baterka najednou posvítí na nějakou příšerku, nebo na vás najednou něco vyběhne, je to celkem mazec:)

Zbynas

Výborná česká hra Posel Smrti.