Houslovyklic

Prošvihla jsem sčítání lidu. Co s tím?

Nemám TV, zprávy moc nečtu… Zaznamenala jsem, že sčítání probíhá, ale tím to pro mě skončilo, nějak mě nenapadlo o tom přemýšlet. Pozdě jsem zjistila, že je to samozřejmě ze zákona povinné. Fakt jsem teď měla jiné starosti… Ale hrozí mi postih. Zrovna tak manželovi – ten ani nevěděl, že nějaké sčítání je.
Co s tím?

(Komentáře, že jsem to musela zaznamenat nebo že jsem blbá si prosím nechte od cesty, to si umím zhodnotit i sama bez nerelevantních odpovědí některých uživatelů. Díky.)

Nejlepší odpověď
Drap

Rychle si vyzvedni formulář, obratem vyplň o vhoď do schránky. Statistický úřad prohlásil, že při odeslání poštou bude 2 – 3 dny tolerovat. Jinak si připrav 10,000 a manžel taky 10,000.-

Další odpovědi
xiperio

A co internet? Předpokládám, že jste tam připojená furt. Na sociálních sítích.

nyjono

Jasně, za tak dlouhou dobu, co sčítání probíhalo se o tom nikdo ve vašem okolí ani nezmínil 😁 :--D 😁
Zeptej se na statistické úřadě

https://www.czso­.cz/csu/czso/4-contacts

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Houslovyklic

Díky za alespoň jednu seriózní odpověď.
Kdyby někdo ještě hledal, zde jsem se dočetla, že se to prodlužuje (ne online, ale papírový formulář) o docela slušnou dobu. Do 21. lze vyzvednout na poště, do 28. poslat. Paní na poště mluvila něco o tom jednadvacátém…

https://www.sve­tandroida.cz/sci­tani-2021-termin-pokuta/