Leila

Nešťastná kočka, která musí zůstat doma. Jak ji uklidnit?

Naše kočka byla v pátek na kastraci a veterinářka nám řekla, že musí zůstat 10 dní doma. Kočka byla vždycky zvyklá lítat po venku a teď se doma trápí. Pustila bych ji ven, aspon na chvilku, ale mám strach že mi uteče a někde se zachytí za tu punčochu, co musí nosit kvůli stehům. Navíc se mi zdá, že trucuje. Jak ji mohu pomoct?

Nejlepší odpověď
beer

Ne ne, ven ji nepouštěj!
Neboj, při dostatku vody, potravy, hraček a péče majitele (hra, kontakt) si zvykne a těch pár dní uteče raz dva ))
Zkušenost

Další odpovědi
Nechápavé

Hrej si s ní,hlaď jí atd … ;)

lumirek

asi vykastrovat ne?

www

Uvědom si, že to zvíře je po náročném operačním zákroku a zatím se necítí úplně fit ! Ale jak píše Beer, je to jen otázkou času.

Leila

pro Nechápavé: když ona už ani nechce… Dřív přišla, otírala se, chtěla mazlit. Teď mi přejde až apatická.