Nestala se někde chyba?

chtěla jsem dát palec za dobrou odpověd ale prý jsem vyčerpala denní limit,což je blbost dnes jsem dala jen 2 palce
Doplňuji:
označila jsem otázky všem tak asi jsem vyčerpala svůj limit

Nejlepší odpověď
Miroslavst

opravdu?
Zkus to znova. A co zajímavé otázky? Kolik jsi jich označila?
A mimochodem, dnes začalo v 0:00 hodin, takže jsi je mohla vyčerpat už v noci, jak jsme tady strašili :D

Další odpovědi
PostApMan

Hvězdičky palečky jsou rozdílné věci ->
http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Jinak jako bronz máš všeho 25, takže bych informoval admina (a nebo to nechal být pokud ti po půlnoci zase naskočí)

kapka

Já bohužel vyčerpala limit už někdy odpoledne, jak jsem sem průběžně koukala. Takže teď mám smůlu a budu se muset k dnešním otázkám zítra zase vracet. Nevím, jak dlouho mě tenhle systém bude bavit, je to dost časově náročné. Limit by měl být podle mě vyšší. A to mám určitě ještě nižší než vy, nějak to nepočítám, prostě mi to nestačí.