151kbar151

Nesnášíte reklamy? Já nesnáším skoro všechny (nejvíc XXX Lux tatatata), kromě reklamy na O2 internet v mobilu

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Jak které

quentos

Ano

dobrý reklamy se daj spočítat na prstech. Ale reklamní přestávky jsou dobré k odskočení na WC ;{)>

DusanOrlik

Jak které

líbí se mi např.:tesco slevy,O2 též,vodafone,t-mobile,elektro­nika,nelíbí: reklama na holení,obleče­ní,kosmetika,…atd

Kubas11

Ano

GM

Jak které

XXX Lux – moje nejoblíbenější reklama, asi proto, že je tak blbá.

quentos

teď si tak uvědomuju … je těžké se této ankety zúčastnit, každá odpověď se dá vykládat jinak… „ano, nesnáším“, nebo „ne, nesnáším“?