Krejcík

Nesnáším chození do klubů, moje přítelkyně je ale miluje. Je to problém?

Se přítelkyní si ve všem rozumíme, všude chodíme spolu, ona však chodí s kamarádkami do klubu sama, protože já je ze srdce nesnáším. Hlasitá hudba, blikající světla, předražené drinky (se šancí, že do nich někdo něco hodí) a samozřejmě playlist, kterej nemůžu ani slyšet. Kluby prostě nenávidím a vždycky jsem nenáviděl. Neumím tancovat a nevidím v tom ani žádnou zábavu, přesto, že alkohol mám docela dost rád a do baru nebo hospody, nebo na klidnější místo si rád zajdu. Samozřejmě ji nemůžu přesvědčit, aby tam nechodila, když ji to baví. Zároveň moc nemusím její kamarádky. Je to tedy problém? Je to vlastně taková jediná věc, ve které se neshodneme a asi bych byl radši, kdyby tam nechodila. Ale rozhodně ji nechci nijak omezovat, tak radši nic neříkám. Můj názor ale zná. Taky moc ráda tančí a to je hlavní důvod, proč tam chodí. Tak já nevím, je to nějaký problém ve vztahu, nebo je to v pohodě? Jsem taky docela naštvanej na sebe, ale fakt se nedokážu donutit mít kluby rád. Prostě tam už nevlezu…

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, může to být problém. Záleží jen na vaší vzájemné toleranci a důvěře. Prostě má ráda širokou společnost a ráda se baví. Do budoucna bych to ale neviděl na perspektivní vztah.

Další odpovědi
nyjono

Nemusí to být problém pokud jsi tolerantní a dopřeješ jí tu zábavu.
Za mě občasné vyražení si s kamarádkami bez partnera je odlehčení a vztahu prospívá.
A naopak s kamarády bez partnerky.
O obou případech ve vší počestnosti 🙂

Kryšpín

Také jsem měl známost s podobnou dámou po půl roce došla k názoru, podívej máš autíčka, počítače střelnici a já potřebuji zábavu, tak sem se tam trochu více zamilovala, že se proto odstěhuji. Popřál jsem jí lepší život a abych nebyl buran odvezl jí k novému příteli do satelitního městečka.

iceT

Pokud se tam chodí jen bavit a tančit a odmítá pozornost jiných mužů, kteří někteří chodí do klubů zase balit ženský, tak to problém není. Kamarádka se vdala za panáčka, kterej na tom byl podobně jako ty s nevraživostí vůči tuctuc hudbě. No, rozvedli se, při čemž návštěvnost klubů nebyla příčinou, ta byla po x letech v manželství někde jinde.
Pokud spolu vydržíte dostatečně dlouhou dobu, existuje šance, že ji to s postupem času a jiným povinnostem ??? ve společné domácnosti přestane bavit.

Hlada

Myslím, že je to problém.
Nejsem přesvědčený o tom, že hlavní důvod, proč tam chodí, je to, že ráda tančí. Spíš odhaduju, že jí vyhovuje prostředí a způsob zábavy. Samotný tanec bych jí toleroval. Také jsme chodili do tanečního klubu. Tancovali jsme ale v teplákách a pili sifon. Do klubu, který popisuješ, bych šel jen v nouzi na záchod.