adri26

Nesmazal se mi facebookový účet?

Dobrý den,nedávno jsem si smazala facebookový účet a do 14dnů se měl smazat.Po 14dnech jsem se zkoušela přihlásit (jestli se účet opravdu smazal) a přihlásit mi už nešlo.Ale když na facebooku do vyhledávání zadám to jméno mého bývalého facebookového účtu,tak mi to ten účet našlo.Ale nic tam nebylo,datum narození tam nebylo,prostě nic.Tak nevím,jestli se ten účet nějak nesmazal nebo jestli to je nějaká chyba?Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Quimby

Účet se jen deaktivuje a asi je vše neviditelné pro ostatní.
Jestli ho chceš uplně smazat, tak zde je návod http://jedenbod­.cz/42-jak-smazat-ucet-na-facebooku.html