Emilly

Neslyšeli jste prosím někdo, jestli pejskům užívání léku Karsivan, může způsobit svědění očí?

Od té doby, co je můj pejsek užívá, pořád jezdí po koberci, dokonce i venku v trávě a oči si otírá. Nemá zánět, ani žádný výtok z očí. Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být tím, že ztrácí zrak, je mu 13 let. Pravda, taky ještě bere prášky na srdíčko a na odvodnění plic. Možná je to reakce na léky? Ale už je bere docela dlouho. Jen ten Karsivan máme teprve druhý týden. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Prectete si pribalovy letacek od leku . Jestli ho nemate , zkuste si dat do googlu : Karsivan , nezadouci ucinky. –

  • iv- Nebo svedeni oci u psa …

Další odpovědi
dědapetr

Nežádoucí účinky
Ojediněle se mohou vyskytnout kožní alergické reakce (např. kopřivka). V takovém případě je třeba léčbu přerušit.

http://www.le­karna.cz/karsi­van-100-a-u-v-tbl-2x30x100mg/