zjentek

Neslyšel někdo ze severu Moravy předminulou neděli nějaký divný zvuky?

… na Opavsku jsem kolem poledne totiž slyšel uplně stejný industriální zvuky, jako znějí ty nevysvětlitelný zvuky, co se šířej internetem… jenže Opavsko není internet a takhle naživo to bylo hodně mysteriózní, a přitom skutečný, a teď si nejsem tak úplně jistej, jestli skutečnost je opravdu skutečnost, anebo už jednoduše blbnu… není někdo, kdo by mi potvrdil, že se tady něco podobnýho odehrálo? (Za svý uši dám ruku do ohně a na pravé slyším dokonce netopýry.)

Nejlepší odpověď
Luxx

nic jsem neslyšela… nebo si na to jen nevzpomínám? ale asi to bude tak, že jsem fakt nic neslyšela

Další odpovědi
Löwe

Nebylo by od věci ty zvuky popsat..

gecco

Kruciš, to je votázka…
😉
Já doufal, že´s nějaký zvuky vyluzoval a včil se ptáš na jejich kvalitu…