Avatar uživatele
anonym

Nešlo by tu zavést kategorii slušného chování?Nebo alespoň slušného vyjadřování?Občas to tu leckomu nestravitelně ujede

Doplňuji:
Milá Hanulko, jak je vidno, někomu nestačí ani paragrafy, kodex nevyjímaje. Nechci bojovat s větrnými mlýny, ale s lidskou blbostí, hloupostí a nesmyslností počínání. Ve svých letech už mám dost velký nadhled, abych věděla, co lze a co ne. Drapovi děkuji. Palce došly, napravím to po půlnoci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, dudu, Hlada, Drap, anonym před 4460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

To je jako chtít bojovat s „větrnými mlýny“. Ať už jde o slušné chování,základní početní úkony,nebo znalost českého pravopisu.Někteří uživatelé jsou proti takovýmto „věcem“ docela imunní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Asi se shodneme, že nastavení úrovně těchto stránek a ošetření podmínek kodexu náleží především adminům. Ovšem často mám, coby bývalý mariášník pocit, že admin hraje tzv. za bukem a pokud zasáhne, pak spíše nepatřičně. Možná nyní nebudu objektivní, ale např. dnes jsem od admina obdržel sdělení, že moje nedávná otázka týkající se možnosti vyřídit si zasílání výpisu plateb SIPO elektronicky byla špatně zařazena. Přesunul ji do kategoire zábavy a zaslal napomenutí. Přes veškerou snahu nemám pocit, že jsem svým připomenutím chtěl někoho pobavit…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kategorie Etiketa tu je už od prvopočátku v sekci Kultura a společnost.
Ovšem ti, co by to nejvíce potřebovali, tam jaksi nechodí vůbec.
Jsi tu teprve 4 dny, uvědom si, že je tu už přes 12 tisíc registrovaných, takže jako v reálném životě i ve virtuálním dění jsou „lidé různí“.
tom tu už ledacos zažil a pokusil se ti na to reagovat lapidárně.
(Ne nadarmo sem občas zavítají výzkumné agentury pro monitorování a konfrontaci „populačního vzorku“).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě šlo, ale o to musíš požádat admina.
S palci si nedělej problémy, klidně ti nějaké pošlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

vše je uvedeno v kodexu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Omlouvám se, pokud mé dotazy vyzněly tak, že bych tu chtěla zavádět nové pořádky nebo moralizovat. Ano, to chci jenom trochu. Hanulce jako takové bych ráda odpověděla, že jí děkuji za její odpovědi, ale není třeba mi psát věci, které už mi vysvětleny byly. Že se tady snažím do něčeho vrtat, to má svůj hlubší smysl. Nemám prostě útoky lidí proti sobě ráda. Pokud to bude přestřelka o názor, tak to beru a ráda se jí zúčastním. Proč by to ale nemohlo být na slušné úrovni? A palce dolů bych dávala místo červené karty za hrubost a neomalenost. Dokážu se také rozohnit, když mi o něco jde. Člověk má mít právo hájit svou pravdu a své stanovisko. Měl by ale také uznat, kdy je čas si přiznat, že někdo jiný má správnější názor nebo vysvětlení. Proto nechápu ty útoky proti sobě. Jaký to má význam? Kdyby šlo o peníze nebo prestiž, tak by to možná mělo smysl. Ale i tak by to nemuselo být vulgární a urážlivé.

před 4460 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Palce dolu tu už boli, bolo to ešte horšie, preto sa od nich upustilo

před 4460 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek