Nešlo by tu zavést kategorii slušného chování?Nebo alespoň slušného vyjadřování?Občas to tu leckomu nestravitelně ujede

Doplňuji:
Milá Hanulko, jak je vidno, někomu nestačí ani paragrafy, kodex nevyjímaje. Nechci bojovat s větrnými mlýny, ale s lidskou blbostí, hloupostí a nesmyslností počínání. Ve svých letech už mám dost velký nadhled, abych věděla, co lze a co ne. Drapovi děkuji. Palce došly, napravím to po půlnoci.

Nejlepší odpověď
tom004

To je jako chtít bojovat s „větrnými mlýny“. Ať už jde o slušné chování,základní početní úkony,nebo znalost českého pravopisu.Někteří uživatelé jsou proti takovýmto „věcem“ docela imunní.

Další odpovědi
dudu

Asi se shodneme, že nastavení úrovně těchto stránek a ošetření podmínek kodexu náleží především adminům. Ovšem často mám, coby bývalý mariášník pocit, že admin hraje tzv. za bukem a pokud zasáhne, pak spíše nepatřičně. Možná nyní nebudu objektivní, ale např. dnes jsem od admina obdržel sdělení, že moje nedávná otázka týkající se možnosti vyřídit si zasílání výpisu plateb SIPO elektronicky byla špatně zařazena. Přesunul ji do kategoire zábavy a zaslal napomenutí. Přes veškerou snahu nemám pocit, že jsem svým připomenutím chtěl někoho pobavit…

anonym

Kategorie Etiketa tu je už od prvopočátku v sekci Kultura a společnost.
Ovšem ti, co by to nejvíce potřebovali, tam jaksi nechodí vůbec.
Jsi tu teprve 4 dny, uvědom si, že je tu už přes 12 tisíc registrovaných, takže jako v reálném životě i ve virtuálním dění jsou „lidé různí“.
tom tu už ledacos zažil a pokusil se ti na to reagovat lapidárně.
(Ne nadarmo sem občas zavítají výzkumné agentury pro monitorování a konfrontaci „populačního vzorku“).

Drap

Určitě šlo, ale o to musíš požádat admina.
S palci si nedělej problémy, klidně ti nějaké pošlu.

hanulka11

vše je uvedeno v kodexu

anonym

Omlouvám se, pokud mé dotazy vyzněly tak, že bych tu chtěla zavádět nové pořádky nebo moralizovat. Ano, to chci jenom trochu. Hanulce jako takové bych ráda odpověděla, že jí děkuji za její odpovědi, ale není třeba mi psát věci, které už mi vysvětleny byly. Že se tady snažím do něčeho vrtat, to má svůj hlubší smysl. Nemám prostě útoky lidí proti sobě ráda. Pokud to bude přestřelka o názor, tak to beru a ráda se jí zúčastním. Proč by to ale nemohlo být na slušné úrovni? A palce dolů bych dávala místo červené karty za hrubost a neomalenost. Dokážu se také rozohnit, když mi o něco jde. Člověk má mít právo hájit svou pravdu a své stanovisko. Měl by ale také uznat, kdy je čas si přiznat, že někdo jiný má správnější názor nebo vysvětlení. Proto nechápu ty útoky proti sobě. Jaký to má význam? Kdyby šlo o peníze nebo prestiž, tak by to možná mělo smysl. Ale i tak by to nemuselo být vulgární a urážlivé.

led

Palce dolu tu už boli, bolo to ešte horšie, preto sa od nich upustilo