Michal Kole

Nešlo by na stránku do sekce počítače přidat JavaApplet, který proskenuje PC a přiloží k otázce systémový log?

Jak máme mi zkušení PC uživatelé, poradit, když tazatel napíše že mu něco nejde, ale žádné bližší info nenapíše a otázku lze doplnit pouze 1× ?

Odpovědi
led

Nechcite od ľudí aby pracovali…
Veď vytvoriť perfektne prepracovanú stránku nestačí len napísať pár kódov, ale treba ju aj odladiť, ako jemný hudobný nástroj, zakomponovať aj pripomienky uživateľov a to všetko stojí peniaze.
A po druhé, ak by všetko fungovalo bez chyby a podľa požiadaviek, neboli by aktualizácie.
A keby neboli aktualizácie programátor by nemali prácu.
A keby programátori nemali prácu…
Uvedomujete si akú špirálu by ste vytvorili. Veď by sa zrútilo EU…

MartinR

zkus použít „diskuzi“ a ne odpověď, aby se vyptal
zkušení s čím? s češtinou nic moc