Bercou

Neshody počtu státu při OSN a olympíjských hrách

Když jsem si dnes listoval wikipedii narazil jsem na to že OSN má 193 členských států + pozorovatelé palestina a vatikán avšak na stránkách LOH 2012 v Londýně je napsáno že se jej účasnilo 204 stáů-jaké jsou ty zbívající ???

Odpovědi
arygnoc

napr. Kosovo, Tchaiwan, Cookove ostrovy, Abcházia, Niue (nie som si istý účasťou na OH) (a ďalšie krajiny) nie sú členmi OSN, pričom sa zúčastnili OH.

cochee

Nezbývá, než si udělat seznam členských států OSN a seznam účastníků LOH 2012 a ručně si ho porovnat. Pochybuju, že to někdo ví z hlavy a asi to porovnání za tebe nikdo neudělá