fanynek

nešel mi s DO zapnout DVD rec,jinak vše fungovalo.Odpojil jsem ho ze sítě asi hodinku a funguje.Je to možné?

A to se mi navíc na displeji zobrazují hodiny a předtím nešly

Nejlepší odpověď
arygnoc

Pan Murphy a „ajťáci“ vymysleli množství zákonů, které fungují, i když by logicky fungovat neměli.

Základní poučka IT zní:
Když to nefunguje, skus to vypnout a zapnout.

Základní Murphyho zákon zní:
Co fungovat má, nefunguje. Co fungovat podle všech fyzikálních zákonů nemůže, i tak funguje.

Další odpovědi
chudst

Nechtel jen resetnout? I nas se obcas sekne, ze se musi natvrdo vypojit ze zasuvky a znova zapojit.