Jaké jsou nejlepší výmluvy na to, když mě nenajdou doma v době pracovní neschopnosti, protože spím u přítelkyně?

Celou neschopenku dodržuji. Problém je jen v tom, že spím někdy u přítelkyně a dvě bydliště netolerují. Jaké jsou nejlepší výmluvy na to, když mě nenajdou doma (ale budu u ní)?

Původní

Neschopenka, výmluvy?!

Upozornění u otázky
Voláním o pomoc nebo prosbou o radu lepší odpovědi nezískáte. Zkuste to jinak a položte otázku obsahující konkrétní informace.

Nejlepší odpověď
autacek

Když jsi nemocný a práce neschopen, měl bys být v klidu doma a tam se léčit. Pokud je nutno zajistit něco mimo domov, od toho lze napsat vycházky.

Další odpovědi
marci1

Pokud máš neschopenku, tak se očekává, že přítelkyně tě bude ošetřovat a starat se o tebe v tvém bydlišti, né? 🙂

Drap

Výmluvy se žádné netolerují. Pouze zaevidovaná návštěva lékaře.

Smackdown

Jestli nemáš známosti v nemocnici,tak si v totální prdeli.

ivzez

Jste-li ve stavu práce neschopných, jste povinen dodržovat léčebný režim.

To mj. znamená se s výjimkou vycházek a návštěv lékaře či rehabilitací
zdržovat v místě, které jste uvedl jako místo pobytu v době nemoci.

Zkuste přesvědčit přítelkyni, aby v době Vaší nemoci navštěvovala ona Vás.

Nepřítomnost v době, kdy jste měl být doma, neomluvíte žádnou výmluvou ani lží.