Karkaj

Jak řešit, když si nemůžu dovolit psycholožku ke které mě doktorka poslala?

Dobrý den,moje doktorka po mě chce abych chodila jednou týdně k psycholožce,ale mě ještě neprřšly ani žádné peníze a já si tím pádem nemůžu dovolit psycholožku ke které ona chce abych chodila klidně bych chodila i k jiné,ale ona chce přímo tuto a na minulé kontrole mi řekla,že pokud budu chodit jen jednou za dva týdny tak můžu docházet i bez neschopenky ze zaměstnání.

Odpovědi
ivzez

I kdyby Vaše psycholožka měla smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou,
proplácejí zdravotní pojišťovny jenom určitý počet terapií v určitém období.

Zkuste to obejít:
Zajděte si k psychitrovi – míním k lékaři, který má smlouvu
s Vaší pojišťovnou. Doporučení k němu nepotřebujete.

Psychiatrovi vyličte svou situaci a vyžádejte si od něj zprávu
pro svou praktickou lékařku. Bude-li lékařka na základě zprávy
v PN pokračovat, nemusíte nic dalšího řešit.

Nebo můžete psychiatra rovnou požádat,
jestli by nemohl Vaši neschopenku převzít.

Poznámka:
Já bych navíc změnila praktickou lékařku.

@ Klumprt,
možná, že jste nečetl dvě předchozí
otázky ohledně šikany v zaměstnání.

Obávám se, že poslat oběť šikany předčasně
zpět do zaměstnání může mít na zdravotní stav
i horší dopad než původní šikana.

klumprt

OK. Schvaluju.