14.janca

Neschopenka…

dostala sem neschopenku a poslala jí zaměstnavateli ale dělám ve firmě přes agenturu,nevěděla jsem že doktorovi musím jako zaměstnavatele nahlásit agenturu tak sem nahlásila firmu,poslala neschopenku na agenturu,dnes mi neschopenku zrušil doktor a volali z agentury že musím znovu k doktorovi a ať přepíše neschopenku na název agnetury né firmy,vystaví mi to doktor znova?přepíše to?a musím k němu přijít s tou starou neschopenkou nebo jí mohu vyhodit když je mi k ničemu?děkuju za rady

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na domluvě, myslím, že to bez problémů přepíše

Další odpovědi
anonym

Vemte tu neplatnou neschopenku k lékaří, který vystaví novou, nic jiného mu nezbývá. Vysvětlete mu problém s agenturou.

pusinka50

Vezmi všechno, co máš v ruce, ať ti doktor uvěří, že jsi neschopenku nepoužila, vysvětli mu situaci, měl by to bez problémů přepsat…

14.janca

Takže musím vzít všechny 3 papíry k doktoru?nebo stačí se růžovým pruhem a papír co mi dal s ukončení neschopenky?