kurec

Nervozita pomáhá člověku dosáhnout lepších výsledků?

Proto jsme nervozní před zkouškami aby nám to pomohlo?

Odpovědi
marci1

Ne. Nervózní jsme z pocitu neznámého, z toho, že nevíme jak to dopadne. Zkusme se usmát, úsměv signalizuje našemu tělu, že se může uvolnit.
Pokud dokážeme zklidnit svůj dech a usmát se, můžeme stresovou reakci zvládnout. 🙂

Edison

Tak to si fak nemyslím.

jancek22

To asi opravdu ne. 🙂

Gus_Fring

Ano, vychází to z evoluce. Pokud jsem nervózní, dokážu udělat lepší výsledek, ale pouze v síle či pohybu. V myšlení ne. V evoluci ten, kdo byl nervózní, měl zapůsobit svoji sílou či obratností na samičku.

Mc Merkurion

… NE, Ne, ne …