Nerudovská otázka!

Kam s ním,s plným pytlem nepoškozených plyšáku,které zůstaly po dětech a vnucích ?!

Nejlepší odpověď
anonym

k dětské lékařce,bude ráda,děti které musí čekat v čekárně se rádi zabaví a lékařka to ocení,já to tak dělám už roky,stím si mé děti nehrají dávám jí a ona to uvítá

Další odpovědi
hanulka11

a co nabídnout v nějakém domově pro děti /i když asi půjde o hygienické hledisko/ jestli je budou chtít

možná by nebylo marné zkusit i nějaký psí útulek i pejskové mají rádi tyto hračky

fofbal

Dnes jsou různé istituce s dětmi zásobeny tolika odloženými drobnostmi z rodin a zapomnutých věcí, že moje rada je jen jediná- Sběrný dvůr v místě bydliště.