Lukasy

Nerodi se stejne dite když budou dva dvojčata mit spolu ditě?

Budou dva kluci dvojčata a dvě holky dvojčata a pak budou mit spolu děcka tak narodi se jim stejne dite když jsou oni stejni?

Nejlepší odpověď
bolak

Možný to je, ale dost neravděpodobný.

Víš kolik je v každý tátově dávce spermií? A každá ta spermie má jinej ksicht. Tátovi a mámě se taky pokaždý nenarodí stejný dítě a to sou tytéž dva lidi pořád dokola, tudíž tam by byla pravděpodobnost ještě větší než u dvojčat.
Ty děcka si nejspíš budou trochu podobný, nicméně identičtí bráchanci to nejspíš nebudou.

Další odpovědi
bestanswer

nikdo není úplně stejný …