LEONEK

nero 8 plus directX 9.0

AHOJ MÁM OPĚTOVNEJ PROBLÉM-STÁHL JSEM FILM ALE JE NA CD1 A CD2 STÁHL JSEM SI VIRTUALDUB ALE NEVÍM JAK TO DÁT DOHROMADY CO PŘESNĚ MÁM UDĚLAT FILMY JSOU V TS VIDEO PROSÍM NĚKOHO KDO BY MI POMOHL A NAPSAL MI PODROBNÝ NAVOD/ JAKO PRO BLBCE/ od začátku až dokonce procesu spojení. zkoušel jesm to i přes nero 8 ale stále mi to hlásí že to chce directX 9.0 nebo i vyšší stáhl jsem ho ale stále to po mě chceten DIRECT tak nevím je i jiná cesta PROSÍM VÁA POMOZTE MI NĚKDO DĚKUJI MOCKRÁT LEO

Odpovědi
Honzucha

Když chceš spojit videa dohromady použij třeba program Boilsoft Video Joiner nebo nějaký jiný joiner. Jen tam vložiš ty videa dáš je spojit.