balík32154

Nereaguje mi klávesnice, ale svítí. Co s tím? Není na USB, ale na tu fialovou přípojku.

Dik za pomoc

Odpovědi
JájsemRaibek

Vypni počítač, vyndej a znovu zastrč kolík od klávesnice – do správného konektoru. A pak teprve zapni počítač.
Pokud nepůjde, tak ovládací panely, správce zařízení a zda tam není chyba.
Pokud ne, koupit novou, může být i špatný kabel nebo v klávesnici.
O tom zapojováí – nesmí se zapojovat při běžícím počítači jako USB.

cochee

Doplním Raibeka: zapojovat při běžícím PC se může, akorát to k ničemu nevede, počítač připojenou klávesnici nerozpozná.