Avatar uživatele
hanka R+

(Nerada to přiznávám ) Ale jsem žadlívá … Da se to něak zzměnit..mužu se něak polepšit ? prosím vas o radu

nechtěla bych řict že dělam scény ale prostě to mám v hlavě strašně mě to mrzí a láme mi to me křehke polamane srdce… často žadlím na přitele…ale malokdy mu to řeknu radši se užíram..nebo žadlím na sestru kdyš ji matka koupí něke nove super značkove věci a na mě se zcela vykašle kdyš ví že potřebuju nove..že stare veci mam poškozene… v životě už sem si toho prožila mno…plno bolesti a strachu …ale nikdy třeba za mnou nepřišli a neřeklimi že jsou na mě hrdí že sem překonala mnoho překažek v měm životě.. ale me sestře to řikaji pořad a to nic nedokazala moc mě to mrzí a žadlím na ni..mužu se něak polepšít ? mužu se vubec někdy změnit ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Co že to jsi? Myslíš žárlivá?
Nebo žádáš něco a žárlíš, že to nedostaneš?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Na přítele žárlíš proč?Protože se baví s ostatními a s tebou ne?No tak se taky bav s ostatními,třeba i s jinými.Že jsou dva lidi spolu ještě neznamená,že se nemůžou bavit a přátelit i s jinými lidmi.
Že má sestra nové oblečení a ty ne,to už není žárlivost,to je myslím závist.
Překážky v životě jsou od toho,aby se překonávaly a život nás tak sám utváří a tvaruje,dělá nás takovými,jací jsme.
Že ti nikdo neřekne,že je na tebe hrdý,nevadí,sta­čí,když ty budeš hrdá sama na sebe a na to cos dokázala a musela překonat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Hlavně v první řadě po sobě čti co píšeš, asi jsi dost zbrklá a to se prolíná i do tvého jednání a života. Pak nastávají situace, kdy rodiče ti dávají asi sestru za vzor
.....žárlivost je hrozná nemoc – jsem ráda, že ji nemám

bylas upřimná -tak já taky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

co to je – žadlívá?

neznám …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je mi to lito … ale tvoje rodice nechapu. Nikdy v zivote u me nenastala a nikdy nenastane zadna situace, ze bych jednomu synovi predhazovala druhemu , ze je v necem lepsi. I kdyby byl . Takove rodice deti mit nemeli , nebo jen jedno… ale i tak by si nasli sousedovic Evicku… a k zarlivosti : Sama uz si asi nepomuzete. Zkuste si to zakazat , nebo zajdete k profesionalovi. Myslim , ze ted pri psani jste byla z neceho velmi rozrusena … a ja vam preji , aby takovych situaci bylo co nejmene. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek