arygnoc

Nerad bych zaspal

zlato u -iv-.
takže, prosím, palečkujte.

po přečtení klidně otázku zmažte.
Doplňuji:
už je to tady!

další ženská po mně chce číslo (i když jenom telefonní)!

Nejlepší odpověď
anonym

Tys mne předběhl, já si to hlídal, ale ty ses neudržel, i když ještě chybí 15 bodů.
Ale užij si síň slávy.
Prosím všechny, aby se tentokrát kromě obligátní gratulace připojili k veřejné výzvě. Iv, neodcházej, jak jsi u zlata vyhrožovala, příliš lidí bys tím zarmoutila.
A tebe arygnoc vítám do nově založeného klubu KOŽ (Klub odložených ženichů), jehož inagurace nabývá právoplatnosti okamžikem dosažení zlata pro iv. (Zatím mám 7 registrovaných a i někteří členové fanklubu se zajímají o podmínky členství a možnost rozšíření působnosti a členské základny).

Další odpovědi
anonym

Ja vam dam zaspat ! Napiste sem mobil , vzbudim vas. ! 🙂
Uz se mi od vcerejska kouri z hlavy , jak vymyslim otazky. 🙂
Musim to dnes stacit. A hlavne me napiste , jestli budu moci smazavat i kritiku na me !
🙂 Da se to ? 🙂

  • iv-

Doplňuji:
🙂 Ja zustanu jen u toho telefonniho. To byva ( vetsinou ) delsi. ! 🙂 -iv-