Michal Kole

Neptal se někdo adminů proč nahlášené otázky pouze mažou, ale pokud je otázka trochu smyslná, proč ji jen lépe

nepřeformulují ?

jen poznámka: Pokud by moje otázka o těhotných ženách nebyla bez důvodu smazána (nevím čím konkrétně vadila) tak by tu tato otázka nebyla.

Kdyby v emailu byl, alespoň ze slušnosti, nějaký bližší komentář, tak bych si možná tuto otázku odpustil.

Odpověď od Dr. Axl nevylučuje možnost že i admin může být zaujatý (NETVRDÍM že je) nebo má jen špatnou náladu.

Furt je tu možnost, přezaření do správné rubriky, přeformulování otázky, …

Pokud to neumožňuje administrační rozhranní tak to neopravňuje mazání, ale jde přistoupit k databázi „složitěji“, přes shell.

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, je to už dnes poslední otázka na toto téma?
Pokud ano, tak Ti znovu odpovím, že za text otázky i její smysl odpovídá její autor, tedy ten kdo otázku pokládá (v tomto případě Ty).
dmin tu není od toho, aby otázku upravoval. Jeho povinnost je nevhodnou otázku smazat. A to také dělá. Pokud je otázka v pořádku, tak i nahlášenou otázku vrátí. Takže klid.
Teď už toho nechej a pokud se budeš chtít znovu na ty těhotné ženy zeptat, tak už Tě fakt bacím a napíšu Ti to tady rovnou: Zkus si přivázat na břicho cca 15 kg pytel a choď s ním dennodenně, a to 24 hodin. Neodložíš ho ani při spaní. Jsou maminy, které těhotenství a porod snášejí dobře a jsou takové, které mají třeba rizikové těhotenství a musí část těhotenství proležet. Je to prostě individuální. Stačí Ti to už?

Další odpovědi
ivzez

Michale,
už jste četl nebo odpovídal na „smyslnou otázku“?
(Smyslní jsou jen lidé, věci a otázky ne.)

terry

Kdyby ses opakovaně neptal na blbosti, popř. formuloval otázky, aby byly k něčemu, tak by je nemusel mazat nikdo.

anonym

Už nás přestaň obtěžovat a mazej jinam.