arygnoc

Neprišiel už čas repatrizácií?

ako vidno, čo i jeden terorista, ktorý prišiel do európy ako uprchlík pred vojnou (medzi muslimami, mimochodom, ich rôznymi názormi), dokáže dostať európu do smútku.

nenastal preto čas vrátiť všetkých uprchlíkov bez pardonu naspäť?
a vyjde to aj lacnejšie, ako ich tu (v európe) živiť.

😉

Nejlepší odpověď
ten který je

To už mělo přijít dávno.Do dnešního dne nebyl jediný člun s invazisty poslán zpět a nebude.Politici budou dále tlachat prázdná slova a občané nedej bože budou dále zapalovat svíčky za mrtvé.:-(

Další odpovědi
johana 56

Osobně si myslím,že na jakékoliv razantní opatření je pozdě, bez pardonu se mělo jednat hned v počátcích .
Nechci sýčkovat, ale evropskou kulturu už nic ‚sametového‘ nečeká…

anonym

Že to říká zrovna Slovák v Anglii.

anonym

To je ale novinka.

briketka10

Ahmede Nakadi

arygnoc v cizině půl roku žije a půl roku žije na Slovensku
zřejmě závidíš viď, když o tom pořád píšeš není migrace,
jako migrace :)) Každá cesta něco stojí tzn. letecky apod.
není zdarma :))

anonym

Jak ty víš, že se migranti nechtějí vrátit, až se situace tady nebo tam změní? Vycestoval arygnoc do zahraničí za obživou? Vycestoval. To je těžko oddiskutovatelný fakt, když to tady mockrát sám napsal.

Prosím, drž se tématu a nezaváděj do toho osobní útoky (závist).

arygnoc

arygnoc nevycestoval za obživou, ale za láskou.
to, že sa donedávna živil podnikaním v štyroch krajinách, nemožno pokladať za (ekonomickú?) migráciu.

😉

anonym

Jasné, chápu. Když jdeš za penězi do zahraničí ty, je to v pořádku. Když jdou ostatní, je potřeba je vrátit. Jsi pokrytec a lhář.

briketka10

Ahmed Nakadi

jestli na to máte vydejte se také tím směrem co arygnoc :)

anonym

Vůbec nejde o to, na co mám nebo nemám já. Nejde dokonce ani o to, že je někdo v Anglii. Jde o to, že káže vodu a sám pije víno.

Sám je migrant, přitom jiné migranty chce vracet. Jediné vysvětlení mě napadá – chce se zadarmo vrátit na Slovensko.

arygnoc

ako si k takému názoru prišiel?
poznáme sa?

len na okraj – 20 rokov som žil na morave (ekonomický migrant zo slovenska?), kde som začal podnikať – darilo sa mi, rozšíril som svoj job do 4 krajín (čr, sr, maďarsko a británia).
som občanom čr, sr a veľkej británie, vo všetkých týchto krajinách mám volebné právo (a pas tých krajín).

dobrovoľne som v 53 rokoch odišiell na „dôchodok“ (mám dosť) a firmu spravujú deti.

striedavo ijem vo všetkých svojich >vlastiach<, ba dokonca časť roka strávim v taliansku.

nepokladám sa za migranta – som európan, ktorý ŽIJE v európe, netlačí sa do nej kvôli dávkam.

práve naopak, mám obavy, že svoju náboženskú vojnu sem zaťahujú netolerantní cudzinci (prejdi sa v bagdade s bibliou v ruke po ulici).

takže tvoje plky nesmeruj na moju adresu.

😉

anonym

Že se za migranta nepovažuješ ty, to nic neznamená. Odešel jsi žít a pracovat jinam? Odešel. Takže jsi migrant.

arygnoc

nie, som európan. že žijem s angličankou? čo ťa po tom?
ani emil holub nebol migrant, ale cestovateľ – ako mnoho iných.
máš to popletené.

neutekal som pred ničím a ani som sa za ničím v cudzine nepachtil – ak nepočítam rodinu.

si proste cvok, milý debilný setapoušku.

😉

anonym

https://cs.wik­tionary.org/wi­ki/migrant

Migrant jsi, navíc lhář, zloděj, prase a pokrytec. No, jsi fakt výhra.

Zapomněl si na své fekální sny, nebo už jsi pro dnešek výḱalů plný?

arygnoc

tie fekálne sny sú TVOJE – ty si totiž myslíč, že si zožral šalamúnovo hovno.

😉

anonym

Migrace je špatná, pokud nejde o ekonomického migranta arygnoce?

zjentek

tyhlety modely odkoukali od Okamury ..takovej obraz lidské ješitnosti zdravej rozum ani nepobere