Kepler

Nepřipadá vám, že uživatelů Skype nějak ubývá?

Ne že bych si nějak stěžoval, ty hlavní spoje fungují. Ale nějak mi postupně mizí kontakty a nejsou k dosažení. Že by byl přestal být zájem o skype, i když je zadarmo i na dlouhé hodiny? Nebo je přepadení mobilem snadnější?

Nejlepší odpověď
anonym

Skype používáme stále neboť dcera je v Austrálii a jedině přes skype s ní můžeme hovořit a zároveň vidět vnoučata.

Další odpovědi
jáára

Skype je pro mne zásadní komunikační prostředek.
V Čechách však nemá takovou oblibu / zastoupení…

sesednizkola

Presne, dnes jiz Skype neni co byvalo. Facebook ho plne nahradi a daleko lepe, nemusi se resit synchronizace s facebookem, vse v jednom. A tarify bez omezeni za 4–5 stovek mesicne, vsude wifi s i nejlevnejsi tel za 1500 umi videhovory a vsechno jako pocitac..skype bude za chvili, nebo uz mozna je ztracen stejn jako icq, msn messenger ajp.

Lamalam

Netuším, nikdy jsem Skype nepoužívala.

JájsemRaibek

Proč mít Skype, když mnoho lidí (zejména těch mladých) má Facebok a zde funguje aplikace Messenger, která je srovnatelná s aplikací Skype.
A další důvod vidím v tom, že většina omobilních operátorů nabízí dnes již „za hubičku“ tarif bez omezení. SMS zprávy zdarma, volání zdarma.
Já osobně bych i aplikaci Skype používal jako dříve, ale na mém telefonu se mi neustále objevuje nějaká chybová hláška, pokud se chci přihlásit. Z PC to funguje zcela normálně.

Kepler

Nějaký fejs a mess nemá nárok nahradit okamžitou komunikaci s konkrétní osobou, a to ihned a s video. Pro mně je to nenahraditelné, protože můžu takto používat vzdálený kontakt, třeba u problému s pc. Kámoš si to prohlídne, konverzace je okamžitá a je zameteno.

jáára

Na tohle je Teamviewer…

Microsoft koupil Skype a teď asi každý nový MS účet je automaticky „Skype účtem“. já jsem převedl starý Skype na @outlook.com a mám tam kontakty jako dřív, však ale ty český, sou mrtvý.

Kepler

Samozřejmě, šlo o teaimwiever. Takže ta hajzlíky zase musíme položit my!