Nepřipadá vám to úsměvné?

Možná! i k zamyšlení.
V Norsku ustoupil díky „neexistujícímu“ glob.oteplování ledovec. O 18m.Bylo tam nalezeno množství předmětů – denní potřeby.I jeden perfektně zachovalý šíp.Stáří – 1500 let.
Nejstarší byla kožená bota,stará 3 400 let. Našly se také „hromádky“, které nebylo těžké identifikovat. Zvlášť,když rozmrzly. Zápach byl prý velmi silný.
3500 let staré hovno.
Zbyde po nás alespoň tohle?

Nejlepší odpověď
annas

To, co vědci našli, je jistě úsměvné. Ale co bude, až člověk na Zemi nebude?
Zvednuté hladiny oceánů zatopí města, budovy se budou rozpadat, mosty, betonové dálnice rovněž, všude najdeme zbytky kovů, plastů, půda bude nasáklá chemikáliemi, v ovzduší plyn, radioaktivita z jaderných elektráren – zkrátka pozůstatky toho, co lidem, řekněme, dnes jistým způsobem slouží. Noví jedinci z jiné planety budou také nacházet pozůstatky předmětů, které se zachovaly, zdivočelá zvířata, pokud přežijí…

Zmizí veškerá civilizace …, zůstane pusto a prázdno … možná ne ani to h…

Další odpovědi
verka

Určitě. Po tom co jíme bude ještě svítit!