michalds

Nepřijdou vám Maďaři rýpaví?

Vždy, když jsem se setkal v Česku s lidmi maďarského původu (Maďaři, nebo maďarští Slováci), tak byli nepříjemní a rýpaví. Je to opravdu tak problémový národ?

Odpovědi
plebs

Rejpali také do Sovětského svazu v roce 1957 kdy se v Československu s nadšením budoval socialismus, který byl vybudován jako druhý na světě a poté se přešlo na přechod ke komunismu. Pro rejpálky a nevěřící postačí se podívat do Ústavy v historii.

Ametyst

Nepřijdou. Jsou úplně normální. I někteří Češi jsou přece plní předsudků vůči druhým lidem.

elkon

Nemyslím, je to stejné i u nás. Někdo ano, jiný ne. Záleží na situaci.

Emefej

Ať si klidně rýpou, naštěstí jim nerozumím.

led

Žiadny národ nie je problémový, problémoví môžu byť len jednotliví ľudia bez ohľadu na ich národnosť.
Skúste sa zamyslieť, či ste im sám svojou nepríjemnosťou a rýpavosťou k tomu nedali podnet.

Rokio

Nelze posoudit. Každý člověk je unikát. Některý Maďar rýpavý je, jiný nikoliv.

michalds

led: nedali podnět, skutečně je to problémová mentalita
JežíšKristus: ty znáš moji mámu?

led

Nesúhlasím! Rovnako problémový je každý národ.