autacek

Nepřijde vám, že v soutěži Robinsonův ostrov si mění režisér či scénárista pravidla v průběhu hry, jak se mu hodí?

Odpovědi
Arne1

Robinsonův ostrov neznám, znám Survivor a tam to tak vypadalo.

Kelt

Je to možné, občas se na to chvíli dívám, ale tak detailně s tím nejsem seznámen. Vzpomněl jsem si na pár pohádek, kde mládenec musí plnit nějaké úkoly. Když nesplní první, tak okamžitě končí (bez hlavy, nebo musí opustit zámek) a taky nezná úkol před tím, než ho bude dělat.

iceT

Nevím, já to nesleduju.