BANAN93

Nepříjde vám, že nás televize učí projevovat nezájem nad neštěstím druhých, či snad dokonce smíchu ?????????

Nejlepší odpověď
badisko

nesleduji televizi …miluji hnihy a dost casu mi zabiraji odpovedi.cz…:-))
Doplňuji:
heh..........­. knihy

Další odpovědi
zzzzz

Já také TV téměř nesleduji, nebaví mě, čas trávím na netu, nebo čtením, čtu jen to, co chci.

redy

Votom nevím........­.............­.......

Orange

Ne, televize akorát učí lidi projevovat zájem nad blbostma. Je mi srdečně jedno, kde se stala bouračka apod.

ponovotny

no učí… oni to neřeší protože to co popisuješ je vedlejší produkt toho co řeší.Jinými slovy z toho co sdělovací prostředky vypouštá jako produkt plný manipulací se pozorovateli postupně v podvědomí skládají vzorce,které deformují pohled na svět