Avatar uživatele
Nikkol

Nepřijde vám tato myšlenka trochu nechutná?

Pokud se rozhodnu, že nechci aby mi příbuzného rozdělili na orgány, tak mě přece peníze nepřesvědčí abych ho prodala. A pokud proti tomu nic nenamítám, tak by mi bylo blbý brát si peníze za jeho orgány.

http://zpravy­.idnes.cz/pris­pevek-na-pohreb-pro-darce-organu-dvd-/domaci.aspx?c=A120413­_083221_domaci_a­br#utm_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=zpra­vodaj&utm_con­tent=main

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym před 4386 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Já bych to zas tak za úplně zcestné nepovažovala. I kremace bez obřadu je docela nákladná a pokud jsou orgány zemřelého použitelné, mohou zachránit třeba i několik životů…Účel světí prostředky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Vsadila bych se,že spoustu lidí peníze přesvědčí.......!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nie, myšlienka novelizácie o zrušení predpokladaného súhlasu na darcovské rozobratie človeka po jeho smrti, má svoj zmysel.
Doteraz platilo, ak ste písomne nezakázali, automaticky ste sa stávali potencionálnym dárcom orgánov. Podľa uverejnenej formulácie na darovanie orgánov bude treba dohodu o darovaní…
Peniaze brať nemusíte, keď nechcete. Dôležité je, že možno týmto spôsobom niekomu pomôcť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek