zjentek

Nepřijde vám jako obrovské štěstí, že jsou v celé dědině jen tři mrtví, po tom co tam vidíme?

Tak jsem se taky podíval na Hrušky a Hodonínsko po bouři. Zrovna mi nějak došel humor, takže dneska toho tady asi moc nepoložím. ); Přemýšlím, kdyby se živel v podobné míře vyskytl na mým pozemku (k čemuž vlastně prakticky nebylo MOC DALEKO, když si z5ně vybarvím poslední noc – eště teď se klepu), co by tomu asi řekla má dřevěná trucovna na patkách se mnou uvnitř. Celá situace mě navádí na myšlenku ZMĚNIT na stará kolena svůj život OD ZÁKLADŮ.

A jak se k posledním událostem a změnám počasí všeobecně, stavíte vy?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je to obrovská tragédie. Vedle zemřelých bylo tolik lidí vážně zraněno- zranění zaplnili nemocnice. Přijít o střechu nad hlavou je hrůza, a jen doufam, že pojišťovny budou plnit, a ne se vymlouvat, že tornádo není živelná pohroma. Příroda má vždycky navrch, a bylo by dobré, kdyby toto budovatelé světlých bezuhlíkových zítřků pochopili, a nechali nás v klidu žít.,:-)) a ne bojovat marné a směšné bitvy. Být s přírodou zadobře je chytřejší než proti ní bojovat.

Další odpovědi
paul1

Určitě bylo, přežít takovou Sodomu-Gomoru, to určitě štestí posřebuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.