Lidunka

Nepřihlásím se na facebook. Vždy je prázdná stránka a adresa facebook.com/chec­kpoint/.. Co s tím?

Nejde mi se přihlásit k facebooku, i když zadám správný mail a heslo, vždycky mě to hodí na stránku facebook.com/chec­kpoint/..

Nejlepší odpověď
Bedy

Smažte cookies a dočasné internetové soubory v prohlížeči. Doporučím program CCleaner – http://slunec­nice.cz/sw/ccle­aner
S ním jednou za 14 dní vyčistěte jak disk, tak i registr.
Při instalaci odmítněte prosím Google toolbar/chrome, bude-li nabízen.

Další odpovědi
Kajdamajda

žeby vir v compu?Nebo nějaká poruch?No jinak mě nic nenapadá

anonym

Zkuste smazat Cookies popř. Cache v prohlížeči

Lidunka

Cookies jsem mazala a i CCleaner mám nainstalovaný, ale i tak mi to nešlo.
Na internetu jsem postřehla že nejsem jediná kdo má takovýhle problém, ale nikde jsem nenašla odpověď na to, co s tím dělat.

Lidunka

Vir to nebude, napíše mi to tohle na každém počítači.