sepak

Nepřátelství ?

Kluci že školy mě nadávají že sem gay a takové chtěl bych poradit jak to zatrhnout ? Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Nic si z nich nedělej a nevšímej si jich. Potom přestanou. Líbí se jim, že Tě mohou dráždit. 🙂

Další odpovědi
gesorge

V podstatě máš 2 možnosti. buď je ignoruj ( to je ta lepší) pak je to přejde. Druhá je zaútoč jejich zbraní.Když Ti to někdo řekne před ostatními,zašišlej na něj : Ale cukrouši,já vážně netušil,že jsem tvůj typ,žes to neřek už dávno ?? Pokud nedostaneš od dotyčného hned přes hubu,začnou si utahovat z něj 😁 Bude pro ně CUKROUŠ 🙂

Beer4Real

Tak jim dokaž že nejsi. Vem kámošku a začni se s ní před nima líbat :)
Jiné řešení mě nenapadá :)

anonym

Nech je ´plavat´ – čím více se budeš rozčilovat, tím větší bodou mít radost…
Maximálně jim můžeš ´odpovědět´ slovy „sexuální štvanče“ – jednak asi nebudou vědět, co to je a jednak je tím deklasuješ na úroveň málo svéprávných ubožáků…
😉

anonym

Asi by ti pomohlo, kdybys věděl, proč takové nepřátelství mají zapotřebí ti dávat najevo. Uvědom si ale, že takový projev je vždy projevem slabocha a člověka s nižším stupněm IQ. Většinou se primitivové snaží osočovat jedince, kteří jim „vadí“ Hlupákům vadí už to, že objekt jejich zášti přesahuje jejich úroveň.
Bohužel, v naší společnosti to stále funguje tak, že takovým chudákům je těžké něco vysvětlovat nebo se kvůli nim trápit. Nikam to totiž nepovede. Povznes se nad to. Ať jsi gay nebo nejsi, je to JENOM tvoje věc. Každý má právo chovat se jako svobodný občan (i školák). Nedívej se na to jako na žalobníčkování, ale pokud to bude trvat a nebudeš to schopný vydržet, obrať se na rodiče a ti by měli po škole požadovat zjednání nápravy. Možná to někdo tak vidět nebude, ale i toto je druh vážného šikanování.
Mimochodem – nedokážu si představit, že by byl na základní škole některý chlapec tak vyzrálý (psychicky a fyzicky), že by měl doživotně jasno, jak to s jeho sexuální orientací je. Ti posměváčci by zasloužili pořádně seřezat.

Reezo

Ty sám víš jak to je. Pokud to tak není, tak bych je ignoroval. Tím, že na to reaguješ, tak tím jim dáváš co chtějí. Teoreticky se jedná o šikanu a je na tobě, jestli se s tím vypořádáš sám nebo za pomoci rodičů či učitelů. Každopádně psychycké deptání není dobré pro rozvoj člověka.

led

Ak sa niekto (niečo) odllišuje od iných (nazáleží v čom), hneď je ich terčom, cieľom ich pozornosti. Platí to nielen u ľudí, ale aj v prírode. V takomto prípade tomu odlišnému zostáva niekoľko možností na prežitie
vzdať sa a zaniknúť, vstúpiť do akejsi symbiózi s ostatnými (časom byť nimi pohltený), bojovať a prežiť,alebo zomrieť. V tomto vidno, že krutosť voči odlišnému (?) je všade okolo nás.
Čo poradiť v tvojom prípade? Či si gay, alebo nie si je tvoja osobná vec a je len na tvojom rozhodnutí zverejniť, alebo mlčať. V školskom kolektíve deti vedia byť zvlášť kruté, mnohokrát len zviditeľňujú odpočuté okolo seba, bez akejkoľvek znalosti podstaty. V mnohých prípadoch je namieste len povzdych „Ó, Bože, odpusť nevedomým…“ Toto je zjavne aj tvoj prípad. Čím viac budeš odporovať, zlostiť sa, presvedčovať o svojej „mužnosti“, tým viac sa budú o teba obtierať, budeš im „naháňať vodu na mlyn“. Ak sa nad tým povznešieš, bez zlostnej reakcie, čoskoro ich to prestane baviť a nájdu si inú zábavu. Zasmej sa s nimi nad sebou, najťažšie je smiať sa sám zo seba, „vytrhni im karty z ruky“ a ako radí gesorge, „zbal“ toho najväčšieho štváča, uvidíš, ako sa škodoradostne zamerajú oči ostatných práve na neho…

zjentek

rozhodně nesouhlas s názorem, že by se ostatní těšili z toho, že tě musí dráždit. Téměř všichni budou 100%ně spokojenější, když se začneš chovat jako chlap a oni už to nebudou muset dělat